Cikkek

CímSzerzőOldalszámKieg.adatokMegjegyzés
Már nem Kálmán az edző : nem teljesítette a célkitűzést, csak a 9. helyen zárt a Falco KC(tg )Annotáció: Kálmán László edző értékeli a szombathelyi kosárlabdacsapat 2015/2016-os bajnokságbeli szereplését és nyilatkozik azzal kapcsolatban, hogy feláll a sárga-feketék kispadjáról. - Fényképekkel p. 1., 11.
Műszakiak napja(bd )Annotáció: A Vas Megyei Mérnöki Kamara által Szombathelyen első ízben megrendezett Magyar Műszaki Értelmiségiek Napjáról. - Fényképpel
Zrínyiek a magyar történelemben(skl )Annotáció: A szombathelyi ŐrvidékHázban megrendezett Zrínyi-konferenciáról. - Fényképpel
U20: ezüst a végére : országos döntőben járt az alapszakaszgyőztes Falco(tg )Annotáció: Ezüstéremmel zárta az U20-as kosárlabda-bajnokság országos döntőjét a Falco KC Szombathely csapata. Szereplésükről. - Fényképpel
Horváth György esőben futott egyéni csúcsot(he )Annotáció: A Szombathelyi Egyetemi SE távfutója egyéni csúccsal negyedik helyezést szerzett az atléták 10 000 méteres budapesti országos bajnokságán. - Fényképpel