Cikkek

CímSzerzőOldalszámKieg.adatokMegjegyzés
Az álcázás technikáját is megtanulhatjákPPAnnotáció: A Magyar Honvédség 6. Sipos Gyula Területvédelmi Ezred 83. Poppr Emil Területvédelmi Zászlóalj szervezésében Gyöngyösfaluban tartott országos honvédségi táborról. A középiskolás diákoknak szervezett tábor célja a katonaélet megismeretetése. - Fényképekkel p. 1., 4.
egyéb azonosító: vas
A Szélrózsáért járt a fődíj : a közös emlékezés helyszíne lesz a Nemzeti Összetartozás EmlékhelyeBTKAnnotáció: Rónaszéki Linda és Lieb Roland Szélrózsa című közös munkája nyerte az 1. díjat a Nemzeti Összetartozás Szombathelyi Emlékbizottság által meghirdetett pályázatán. Az alkotás címe Szélrózsa, amely a szétszóródótt magyarságot jelképezi. - Fényképpel
Bemutatják az emlékszámot : [hír]Annotáció: Július 26-án a szombathelyi Berzsenyi Dániel Könyvtárban mutatják be az Életünk folyóirat Pete György-emlékszámát
Kitüntetett vasi bírák és bírósági dolgozók
Gábor László díjat kapottAnnotáció: Gábor László, a szentgotthárdi önkormányzat munkatársa Szentgotthárd Közszolgálatáért Díjat vehetett át. - Fényképpel
Önként őrzik a rendet : a fiatalok toborzására nagyobb hangsúlyt fektetnekMPAnnotáció: A Körmendi Polgárőr Egyesület 2020-as évértékelő közgyűléséről, melyen elismeréseket is átadtak. - Fényképpel
Ezüstérmet szereztek az ifjú fizikusok : az NLG-s Kalocsai Zoltán különdíjat kapottAnnotáció: Kalocsai Zoltán, a szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium tanulója bekerült a Fizikusok Nemzetközi Versenyén résztvevő magyar csapatba, ill. különdíjat is nyert. - Fényképpel
Nagy formában teniszeztek : rangos tornát nyert a Bogár Szabó Éva - Sákovics Péter kettősTGAnnotáció: Bogár Szabó Éva és Sákovics Péter szombathelyi teniszezők eredményéről a Lénárt László Emlékversenyen. - Fényképpel
A döntő legjobb játékosa : Kiss Mátyás tíz éve, egy nyári táborban döntött a kosárlabda mellettTóth JuditAnnotáció: Kiss Mátyás, az Egis Körmend U20-as kosárlabdacsapatának játékosa nyilatkozik a csapat 2020-as teljesítményéről, ill. eddigi pályájáról, eredményeiről. - Fényképekkel p. 1., 14.