Vas népe : a Magyar Szocialista Munkáspárt megyei lapja
Tárgyi melléktétel:
Terjedelem:
p. 15.
Kiegészítő adatok:
Annotáció: 2021 októberében Kőszegen megrendezésre került a 13. Metrinwest CityCross belvárosi mountain bike (MTB) verseny. A versenyszervező Ziskó Balázs - a KKE Alpok Cycles vezetője - nyilatkozik a versenyről. A versenyzők létszámáról és a kategóriák győzteseiről
p. 18.
Annotáció: A kőszegi kerékpáros, Ziskó Balázs szerepléséről a Szlovéniában (Ajdovscina-ban) megrendezett SloEnduro nemzetközi versenysorozat 2018. évi első állomásán. - Fényképpel
p. 14.
Annotáció: A Kámban megrendezett versenyen Zsódér Zsolt az első, Ziskó Balázs második lett. A szombathelyi Canyon Ráció SE versenyzőinek további terveiről is. (futás, kerékpározás). - Fényképpel
p. 10.
Annotáció: Elsősorban a szombathelyi Ziskó Balázs szerepléséről, aki a Kapellenből rajtolt osztrák terepduatlon hegyiversenyen első helyezést ért el. - Fényképpel
Példányok:
P 5
Cím:
Ziskó Világkupa-győztes : három bátor szombathelyi a tereptriatlon világversenyen
p. 12.
Annotáció: Három szombathelyi versenyző (Ziskó Balázs, Spilák Tamás és Horváth Zsolt) szerepléséről az Ausztriában megrendezett tereptriatlon Világkupán. - Fényképpel
p. 10.
Annotáció: Két Vas megyei sportolónak, Koller Szilárdnak és Ziskó Balázsnak (X2S Team) szerepléséről a Franciaországban megrendezett tereptriatlon Világkupa első fordulójában. - Fényképpel
Példányok:
P 5
Cím:
Osztrák terepduatlon : Ziskó Balázs az előkelő második helyen a nagy esőben, szélben
p. 13.
Annotáció: A szombathelyi Ziskó Balázs második lett a Bécsben megrendezett nemzetközi terepduatlon versenyen. Szerepléséről. - Fényképpel
Példányok:
P 5
Cím:
Ziskó kitett magáért : tereptriatlonban vb- és Eb-bajnokok között ezüstérmet szerzett