Szállt a kalapács : lezajlott a Dobó Európa Kupa Leiriában
Vas népe : a Magyar Szocialista Munkáspárt megyei lapja
Közreműködők:
Terjedelem:
p. 13.
Kiegészítő adatok:
Annotáció: A Szombathelyi Dobó SE kalapácsvetőinek szerepléséről a Dobó Európa Kupán a portugáliai Leiriában. Halász Bence, Gyurátz Réka, Varga Donát és Viszkeleti Villő eredményeiről. - Fényképpel
Számozás:
68. évf. 177. szám - 2023. 8. 1. (p. 13.)
Terjedelem:
p. 13.
Annotáció: A XV. Németh Pál Emléknappal egybekötött Atlétikai Magyar Szuperliga III. fordulójáról Szombathelyen, a Szombathelyi Dobó SE szervezésében. Felnőtt kategóriában Halász Bence és Gyurátz Réka kalapácsvetők első helyezést szereztek. Ifi kategóriában Viszkeleti Villő győzedelmeskedett. A megmérettetés részleteiről. - Fényképpel
Számozás:
68. évf. 138. szám - 2023. 6. 16. (p. 14.)
Tárgyi melléktétel:
Terjedelem:
p. 14.
Annotáció: Az Atlétika Egyéni és Váltófutó Pályabajnokság Diákolimpia Országos Döntőben a Vas megyei versenyzők eredményeiről, többek közt Viszkeleti Villő, a Szombathelyi Dobó SE versenyzőjének első helyéről. - Fényképpel
Cikk
Hi. 87
Cím:
Megválasztották az év atlétáit
Savaria fórum : önkormányzati tájékoztató
Számozás:
31. évf. 44. szám - 2022. 12. 2. (p. 21.)
Terjedelem:
p. 21.
Annotáció: Több szombathelyi versenyzőt is az év atlétájának választottak kategóriájában: Halász Bence és Viszkeleti Villő kalapácsvetők, a Szombathelyi Dobó SE versenyzői mellett a paralimpiai bajnok Ekler Lucát is a legkiválóbbnak ítélte a Magyar Atlétikai Szövetség elnöksége. Az év edzője Németh Zsolt, a Dobó SE trénere lett, az egyesület másik edzője, Németh László az Európai Atlétikai Szövetség kitüntetését vehette át. - Fényképekkel
Cikk
P 5
Cím:
Bravúrosan szerepelt Viszkeleti Vilő a vb-n : a Dobó SE atlétája ötödik lett Kolumbiában
Szerzők:
SD
Számozás:
67. évf. 183. szám - 2022. 8. 8. (p. 14.)
Terjedelem:
p. 14.
Annotáció: A szombathelyi Dobó SE atlétájának szerepléséről a Kolumbiában megrendezett U20-as atlétikai világbajnokságon. - Fényképpel
Számozás:
67. évf. 181. szám - 2022. 8. 5. (p. 14.)
Terjedelem:
p. 14.
Annotáció: Viszkeleti Villő, a szombathelyi Dobó SE sportolójának eredményeiről a Kolumbiában megrendezett U20-as atlétikai világbajnokságon. - Fényképpel
Cikk
P 5
Cím:
Két szombathelyi aranyérem : Viszkeleti Villő és Szabados Ármin is győzött a válogatott viadalon
Szerzők:
SD
Számozás:
67. évf. 129. szám - 2022. 6. 4. (p. 15.)
Terjedelem:
p. 15.
Annotáció: A Lengyelországban utánpótláskorú kalapácsvető versenyen Viszkeleti Villő (Szombathelyi Dobó SE) és Szabados Ármin (Haladás VSE) is első helyezést ért el. - Fényképpel
Cikk
P 5
Cím:
Viszkeleti Villő első és második is : Vas megyei atléták a négycsapatos U18-as válogatottviadalon
Szerzők:
HE
Számozás:
66. évf. 191. szám - 2021. 8. 18. (p. 13.)
Terjedelem:
p. 13.
Annotáció: Viszkeleti Villő a szombathelyi Dobó SE sportolójának szerepléséről a Brnoban tartott U18-as nemzetközi válogatottviadalán. - Fényképpel