megjelenítve: 2.oldal: 11-20-ig ( összes: 6 oldal: 58 db )
Keresési feltétel: Szerző: Vincze Szabolcs | Azon.: 305368
Cikk
Raktári jelzet:
P 74
Cím:
Pars Krisztiánt ösztönzi, hogy a kisfia is láthassa a dobókörben : londoni olimpiai bajnok kalapácsvetőnk 41 évesen a 75 métert célozza meg
Szerzők:
Vincze Szabolcs
Folyóirat címe:
Nemzeti sport : a Nemzeti Sport Kft. független sportnapilapja
Számozás:
121. évf. 99. szám - 2023. 4. 14. (p. 15.)
Terjedelem:
p. 15.
Kiegészítő adatok:
Annotáció: Beszélgetés Pars Krisztiánnal, a Szombathelyi Dobó SE kalapácsvetőjével arról, hogy az augusztusban megrendezendő budapesti atlétikai világbajnokságon még pályára szeretne lépni. A felkészülésről, terveiről, esélyeiről. - Fényképpel
egyéb azonosító: vas
Cikk
P 74
Cím:
Otthon nem indult, aranyat nyert az Európa-kupán : atlétika Dobó Európa-kupa - két magyar kalapácsvető is legyőzte az ötszörös világbajnokot
Szerzők:
Vincze Szabolcs ; közrem. Halász Bence, Varga Donát, Németh Zsolt
Számozás:
121. évf. 72. szám - 2023. 3. 14. (p. 14.)
Terjedelem:
p. 14.
Annotáció: A márciusban Portugáliában megrendezett Dobó Európa-kupán Halász Bence (Szombathelyi Dobó SE) 1. helyezést, Varga Donát (szintén a Dobó SE versenyzője) pedig 5. helyezést ért el. Beszélgetés a versenyzőkkel és edzői értékelés Németh Zsolt részéről. - Fényképpel
Cikk
P 74
Cím:
Császár Gábor újra mezt húzott : az irányító egyelőre továbbra is /"tesztüzemmódban/" játszik
Szerzők:
Vincze Szabolcs ; közrem. Császár Gábor
Számozás:
121. évf. 45. szám - 2023. 2. 15. (p. 12.)
Terjedelem:
p. 12.
Annotáció: Beszélgetés a celldömölki születésű Császár Gábor kézilabdázóval, aki a Ceglédi KKSE szakmai igazgatójaként újra szeretné játékosként is segíteni a csapatát. - Fényképpel
Cikk
P 74
Cím:
Jól sikerült a tesztév : atlétika, 2022 - nagy csapat, 46 sportoló képviselte hazánkat az augusztusi Európa-bajnokságon
Szerzők:
összeáll. Vincze Szabolcs
Számozás:
121. évf. 7. szám - 2023. 1. 8. (p. 11.)
Közreműködők:
Terjedelem:
p. 11.
Annotáció: Atlétikában is megválasztották a 2022-es Év Sportolóit. Az év férfi atlétája a kalapácsvető Halász Bence (Szombathelyi Dobó SE) lett, az év edzői címet pedig a Németh Zsolt - Németh László testvérpár tagjai nyerték el (szintén Szombathelyi Dobó SE). - Fényképekkel
Cikk
P 74
Cím:
Halász Bence: elképesztő csúcs és EB-ezüst! : Krizsán Xénia remek második napot zárt, és végül ötödik lett hétpróbában
Szerzők:
Számozás:
120. évf. 225. szám - 2022. 8. 19. (p. 15.)
Tárgyi melléktétel:
Terjedelem:
p. 15.
Annotáció: A müncheni multisport Európa-bajnokság atlétikaversenyén a szombathelyi Dobó SE kalapácsvetője, Halász Bence egyéni csúccsal nyert ezüstérmet. A cikk végén rövid interjúval. - Fényképekkel
Cikk
P 74
Cím:
Halász Bence: /"Óriási leki gát szakadt át bennem/" : legutóbb 2007-ben volt ennyire erős a férfi kalapácsvetés világbajnoki mezőnye
Szerzők:
Vincze Szabolcs ; közrem. Halász Bence
Számozás:
120. évf. 193. szám - 2022. 7. 18. (p. 20.)
Terjedelem:
p. 20.
Annotáció: Beszélgetés Halász Bence kalapácsvetővel, a szombathelyi Dobó SE versenyzőjével az Egyesült Államokban (Oregon, Eugene) megrendezett atlétikai világbajnokságon elért ötödik helyezése kapcsán. - Fényképekkel
Cikk
P 74
Cím:
Halász Bence végre nyolcvan méter fölé jutott! : a magyar versenyző ötödikként zárta a világbajnokságot, Pawel Fajdek sorozatban ötödször győzött
Szerzők:
Számozás:
120. évf. 192. szám - 2022. 7. 17. (p. 13.)
Terjedelem:
p. 13.
Annotáció: Halász Bence, a szombathelyi Dobó SE kalapácsvetője az Egyesült Államokban (Oregon, Eugene) rendezett atlétikai világbajnokságon ötödik helyezést ért el 80,15 méteres dobásával. - Fényképpel
Cikk
P 74
Cím:
Halász Bence a vb előtt: Rájöttem, mi kell nekem, hogy ne legyek görcsös : a Dobó SE versenyzőjét már csak 14 centi választja el a nyolcvan métertől az idén
Szerzők:
[riporter] Vincze Szabolcs
Számozás:
120. évf. 185. szám - 2022. 7. 10. (p. 14.)
Terjedelem:
p. 14.
Annotáció: Interjú Halász Bencével, a szombathelyi Dobó SE kalapácsvetőjével eddigi felkészüléséről, világbajnoki esélyeiről. (A 2022-es szabadtéri atlétikai világbajnokságot júl. 15-24. között rendezik meg az Amerikai Egyesült Államokban, Eugene városában). - Fényképpel
Cikk
P 74
Cím:
Az olimpiai NS-címlapot bekeretezte a nehézatléta : Pars Krisztián
Szerzők:
Számozás:
120. évf. 115. szám - 2022. 4. 29. (p. 20.)
Terjedelem:
p. 20.
egyéb azonosító: VAS
Annotáció: A szombathelyi Pars Krisztián kalapácsvető pályafutásáról, sikereiről és további terveiről röviden. - Fényképekkel