megjelenítve: 1.oldal: 1-10-ig ( összes: 2 oldal: 11 db )
Keresési feltétel: Szerző: Varga Csaba | sportújságíró
Cikk
Raktári jelzet:
P 74
Cím:
Biztos Falco-siker a szolnoki rangadón : NB I, férfiak - csak másfél negyedig tudta tartani a lépést az Olaj a címvédővel
Kiegészítő adatok:
Annotáció: A magyar férfi kosárlabda-bajnokság 10. fordulójának rangadójáról, melyben a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 85-69 arányban legyőzte az NHSZ-Szolnoki Olajbányász csapatát. Adatokkal. - Fényképpel
egyéb azonosító: vas
Cikk
P 74
Cím:
Megint sima hazai siker a piros-feketék párharcában : kosárlabda NB I, férfiak - elődöntős a címvédő Falco és az újra szűken nyerő Alba
Szerzők:
Folyóirat címe:
Nemzeti sport : a Nemzeti Sport Kft. független sportnapilapja
Számozás:
121. évf. 104. szám - 2023. 4. 19. (p. 12.)
Terjedelem:
p. 12.
Annotáció: A magyar férfi kosárlabda-bajnokság negyeddöntőjének harmadik fordulójában a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 90-70 arányban nyert a DEAC ellen, illetve az EGIS Körmend 72-96-ra kikapott a Szolnoki Olajbányásztól. Ezzel a győzelemmel a Falco már az elődöntőbe jutott. Adatokkal. - Fényképpel
Cikk
P 74
Cím:
Előnybe került a Falco és a Szolnok is : NB I, férfiak, negyeddöntő, 1. mérkőzés
Szerzők:
Győri Ferenc, Varga Csaba
Számozás:
121. évf. 98. szám - 2023. 4. 13. (p. 11.)
Közreműködők:
Terjedelem:
p. 11.
Annotáció: Részletes beszámoló a magyar férfi kosárlabda NB I. negyeddöntője 1. körének mérkőzéseiről, ahol a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 87-67 arányban megverte a DEAC csapatát, illetve az EGIS Körmend 76-89 arányban kikapott a Szolnoki Olajbányásztól. Adatokkal. - Fényképekkel
Cikk
P 74
Cím:
A szolnokiak élvezték jobban a hullámvasutat : az Olajbányász kibrusztolta a győzelmet a listavezető Falco ellen
Szerzők:
Bobory Balázs, Varga Csaba
Számozás:
121. évf. 49. szám - 2023. 2. 19. (p. 20.)
Terjedelem:
p. 20.
Annotáció: A magyar férfi kosárlabda NB I 21. fordulójában a Szolnoki Olajbányász 80-78 arányban legyőzte a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely csapatát. A mérkőzés statisztikai adataival. - Fényképpel
Cikk
P 74
Cím:
Gálázott az Olajbányász - és kiütötte a Körmendet : győzött a Nyíregyháza, így nincs már nyeretlen csapat a férfibajnokságban
Szerzők:
Varga Csaba
Számozás:
120. évf. 336. szám - 2022. 12. 11. (p. 13.)
Terjedelem:
p. 13.
Annotáció: A férfi kosárlabda NB I 12. fordulójának mérkőzéseiről, ahol a Szolnoki Olajbányász 106-55 arányban legyőzte az EGIS Körmend csapatát, illetve a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 79-74 arányban nyert a Naturtex-SZTE-SZEDEÁK szegedi csapat ellen. Adatokkal. - Fényképpel
Cikk
P 74
Cím:
Nem vallott szégyent a Körmend Szolnokon : edzőjük és két amerikai légiósuk hiányában esélyük sem volt a vasiaknak - korán eldőlt rangadó
Szerzők:
Számozás:
120. évf. 47. szám - 2022. 2. 17. (p. 16.)
Terjedelem:
p. 16.
Annotáció: Beszámoló a febr. 16-án lejátszott NB I-es férfi kosárlabda mérkőzésről, melyen az EGIS Körmend csapata 71-83 arányban kikapott a Szolnoki Olajbányász együttesétől. A mérkőzés adataival. - Fényképpel
Cikk
P 74
Cím:
Szolnokon javított a bajnok Falco : az első félidőben 11 hárompontost szerző vasiak két vereség után győztek az NB I-ben
Szerzők:
Számozás:
120. évf. 5. szám - 2022. 1. 6. (p. 11.)
Terjedelem:
p. 11.
Annotáció: A magyar kosárlabda NB I legutóbbi (15.) fordulójában a szombathelyi Falco-Volvo Alpok Autó csapata 84-69 arányban legyőzte a nagy rivális Szolnoki Olajbányász együttesét. A mérkőzés részleteiről adatokkal. - Fényképpel
Cikk (folyóirat)
P 74
Cím:
A szurkolók ünnepe : az utolsó negyedben darálta be a közönségtől sok segítséget kapó Szolnok a Debrecent, míg a Falco kiütötte a Szegedet a párharcok első felvonásain