megjelenítve: 1.oldal: 1-6-ig ( összes: 1 oldal: 6 db )
Keresési feltétel: Róla szól: Tomsics Balázs
Cikk
Raktári jelzet:
P 5
Cím:
Íjászat: újabb ob-győzelem : Tomsics Balázs maximális pontszámmal diadalmaskodott Encsen
Folyóirat címe:
Vas népe : a Magyar Szocialista Munkáspárt megyei lapja
Számozás:
67. évf. 187. szám - 2022. 8. 12. (p. 14.)
Tárgyi melléktétel:
Terjedelem:
p. 14.
Kiegészítő adatok:
Annotáció: Tomsics Balázs, a szombathelyi Haladás VSE íjásza bajnoki címet szerzett az encsi 3D országos bajnokságon. - Fényképpel
Számozás:
67. évf. 23. szám - 2022. 1. 28. (p. 15.)
Közreműködők:
Terjedelem:
p. 15.
Annotáció: A Magyar Íjász Szövetség a szombathelyi Haladás VSE négy sportolójának munkáját elismerte. Molnár József, Kukorelli Edit, Donázy Imola és Tomsics Balázs vehetett át elismerést. - Fényképpel
p. 14.
Annotáció: A Sárváron a Park Inn Hotelben tartott íjász bankettről, ahol átadták a 2019-es évben kiemelkedő teljesítményt nyújtó versenyzők kitüntetéseit. Az Év Íjásza 3D kategóriában Rabotka György Viktor, az Év Edzője Tomsics Balázs, az Év Versenyrendező Egyesülete pedig a Sárvári Hagyományőrző és Íjász Egyesület lett. - fényképpel
p. 10.
Annotáció: Molnár József és Tomsics Balázs, a szombathelyi Haladás VSE íjászai nyilatkoznak különböző hazai és külföldi íjászversenyekről, melyeken dobogós helyezéseket értek el. - Fényképekkel
p. 12.
Annotáció: Három éremmel tértek haza a szombathelyi Haladás VSE íjászai a Szlovákiában megrendezett IAA 3D Európa-bajnokságról. Molnár József két ezüstöt, míg Tomsics Balázs csapatban egy bronzérmet szerzett. - Fényképpel
p. 1., 3.
Annotáció: Az Év Sárvári Embere szavazás eredményeinek kihírdetése a Sárvári Televízió Óévbúcsúztató műsorában. Az Év Sárvári Embere 2018-ban Tomsics Balázs, a Sárvári Hagyományörző és Íjász Egyesület alelnöke lett, az Év Sárvári Közösségi díjat a Kanona Band nyerte el, az Év Ígérete kategória győztese Horváth Réka, a Sárvári Gárdonyi Géza Ált. Isk. tanulója lett. A díjazottakkal készült riportokat lásd ezen lapszám 6. és 7. oldalán. - Fényképpel