Keresés

új keresés megadása
megjelenítve: 1.oldal: 1-10-ig ( összes: 51 oldal: 501 db )
Keresési feltétel: Szerző: Tóth Judit | helyi szerző; művelődésszervező, a körmendi
Rendezési szempont:
Cikk (folyóirat)
Raktári jelzet:
P 5
Cím:
Kupagyőztes a Körmend : a piros-feketék fölényesen nyerték a döntő visszavágóját a Skrljevo ellen
Kiegészítő adatok:
Annotáció: Az Egis Körmend kosárlabdacsapat nyerte az Alpok-Adria Kupát a 2018/2019-es szezonban. A sorozat utolsó mérkőzéséről. - Fényképekkel p. 1., 13.
p. 14.
Annotáció: Kikapott az Egis Körmend az Alpok-Adria Kupa döntőjének első mérkőzésén a horvát BC Adriaoil Skrljevo együttesétől. A meccsről. - Fényképpel
p. 3.
Annotáció: A körmendi Dr. Batthyány-Strattmann László Múzeum március havi műtárgyának a Gergő Samuné Kretschma Karolinát ábrázoló festményét választotta. Adatok Gergő Samuné munkásságáról, aki az 1910-es években részt vett a körmendi Vöröskereszt Egylet és az Általános Jótékony Nőegylet munkájában is. - Ld. még: Nagy hatással volt a város egészségügyére / T. J. In: Körmendi híradó. - 17. évf. 6. sz. (2019. márc. 22.), p. 7. - Fényképpel
p. 18.
Annotáció: Három irattal gyarapodott a körmendi Dr. Batthyány-Strattmann László Múzeum. Az egykori Batthyány-levéltárból származó, 17. századi iratokat Bors Géza jánosházi gyűjtő ajánlotta fel az intézménynek. A dokumentumokról. - Fényképpel
Példányok:
Hi. 86
Cím:
A folyó vonzó turisztikai programokat is kínál : a Rába a körmendiség szimbóluma, a baráti társaságok éltető terepe
p. 7.
Annotáció: Körmend városnak a Rábához kapcsolódó turisztikai és sportéletéről. - Fényképekkel
p. 3.
Annotáció: Befejeződött a körmendi Dr. Batthyányné Coreth Mária Óvoda és Bölcsőde, valamint a Dienes Lajos Utcai Tagintézmény felújítása. A beruházásról
p. 3.
Annotáció: Európai Uniós forrásból újult meg a körmendi Kölcsey Ferenc Gimnázium. A beruházásról. - Fényképpel
Példányok:
Hi. 86
Cím:
Körmend, a 774 esztendős város : a néptáncé volt a főszerep a háromnapos ünnepen
p. 1., 3., 9.
Annotáció: Körmend várossá nyilvánításának 774. évfordulóján kulturális programokkal és elismerések átadásával emlékeztek, az események központja a Batthyány-kastély és a Szabadság tér volt. Pro Urbe díjat kapott Babati Zoltán, a Babati és Társa Kft. ügyvezető igazgatója, Körmend város érdekében kifejtett tevékenységéért díj arany fokozatú oklevélben részesült Molnár László, a Körmendi Kulturális Központ Múzeum és Könyvtár műszaki-technikai feladatokat ellátó szakembere, valamint díszpolgárrá fogadták Petr Dobrovolnyt, a Roznov pod Radhostemben működő Radhost Táncegyüttes vezetőjét. A rendezvényről a kitüntetettek méltatásával. - Fényképekkel
p. 13.
Annotáció: Húsz ponttal nyert az Egis Körmend kosárlabdacsapata az Alpok-Adria Kupa elődöntőjének első mérkőzésén a lengyel Gliwice ellen. Az összecsapásról. - Fényképpel
Példányok:
Hi. 86
Cím:
Civileknek rendeztek koordinációs megneszélést : a körmendi egyesületek részt vesznek a város közéletében