Biztosan ül a trónon a Falco : a Szolnok jövőre megpróbálja megszakítani a szombathelyiek sorozatát
Magyar nemzet : a Hazafias Népfront lapja
87. évf. 117. szám - 2024. 5. 22. (p. 15. .)
Terjedelem:
p. 15.
Kiegészítő adatok:
Annotáció: A Falco Vulcano Energia KC Szombathely kosárlabdacsapat 5. bajnoki címéről. - Fényképpel
egyéb azonosító: vas
Cikk
P 74
Cím:
A címvédőnek össze kell kapnia magát, de így is ő a legfőbb esélyes : Zsíros Tibor férfi magyar kupa, négyes döntő, BOK-csarnok - két éve meg tudta lepni a Szeged a Falcót
Szerzők:
Fazekas Zoltán, Győri Ferenc ; közrem. Perl Zoltán
Nemzeti sport : a Nemzeti Sport Kft. független sportnapilapja
Számozás:
122. évf. 92. szám - 2024. 4. 6. (p. 2-3.)
Terjedelem:
p. 2-3.
Annotáció: A Zsíros Tibor magyar kupa férfi kosárlabda kupaelődöntő nagyszabású beharangozója, melyben a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely a Szeged csapatával játszik elődöntőt. A cikkben mini interjú Perl Zoltánnal, a vasiak csapatkapitányával. - Fényképekkel
Cikk
P 74
Cím:
Perl Zoltán nagyon csalódott a kiesés miatt : kosárlabda Bajnokok Ligája, férfiak
Szerzők:
Perl Zoltán ; [riporter] Győri Ferenc
Számozás:
121. évf. 331. szám - 2023. 12. 8. (p. 13.)
Terjedelem:
p. 13.
Annotáció: A Falco-Vulcano Energia KC Szombathely szereplésének értékelése a Bajnokok Ligájában. Interjú Perl Zoltánnal, a csapat játékosával. - Fényképpel
Számozás:
32. évf. 24. szám - 2023. 6. 30. (p. 22.)
Terjedelem:
p. 22.
Annotáció: Június 26-án közönségtalálkozót tartottak a szombathelyi Herényiek Házában. Perl Zoltán és Kálmán László kosárlabdázókkal, valamint Nemény András polgármesterrel találkozhattak az érdeklődők. Az elhangzottakról. - Fényképpel
Számozás:
68. évf. 123. szám - 2023. 5. 30. (p. 13.)
Terjedelem:
p. 13.
Annotáció: A szombathelyi Falco Kosárlaba Club május 28-án legyőzte a Székesfehérvár csapatát, ezzel megvédte NB I-es bajnoki címét. A bajnoki cím elnyerése kapcsán Milos Konakov és Perl Zoltán csapatkapitány nyilatkozatával. A bajnok csapat névsorával. - Fényképekkel p. 1., 13.
Kötet kapcsolat:
Cikk
P 74
Cím:
Perl Zoltán sérülten is nyerőember volt : kosárlabda NB I, férfiak - az Alba ellen két kulcsembere nélkül is nyerő Falco pénteken lezárná a döntőt
Szerzők:
Fazekas Zoltán
Számozás:
121. évf. 139. szám - 2023. 5. 25. (p. 11.)
Terjedelem:
p. 11.
Annotáció: Sorozatban negyedszer lehet bajnok a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely a magyar férfi kosárlabda-bajnokságban máj. 26-án, ha megnyeri az aznapi mérkőzést. Esélylatolgatás Perl Zoltánnal, a csapat egyik kulcsemberével. - Fényképpel
Cikk
P 74
Cím:
Perl Zoltán: újabb nagy dobás : kosárlabda NB I, férfiak - a Falco válogatott klasszisa másodszor már nem hibázott
Szerzők:
[riporter] Fazekas Zoltán
Számozás:
121. évf. 125. szám - 2023. 5. 11. (p. 12.)
Terjedelem:
p. 12.
Annotáció: Interjú Perl Zoltánnal, a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely játékosával a kosárlabda-bajnokság elődöntő mérkőzéseinek tapasztalatairól. - Fényképpel
Cikk
P 5
Cím:
Magyar Kupát nyert a Falco! : az elődöntőben a Kecskemét, a döntőben pedig a Sopron hajtott fejet
Szerzők:
TG
Számozás:
68. évf. 83. szám - 2023. 4. 11. (p. 13.)
Terjedelem:
p. 13.
Annotáció: Arról, hogy a szombathelyi Falco KC nyerte a Magyar Kupát Budapesten. Lásd még u.o. Nagyszerű teljesítmény a csapattól c. tudósítást, melyben a csapat tagjai - Milos Konakov, Kovács Benedek, Perl Zoltán, Kosztasz Flevarakisz - nyilatkozatukban méltatják a sikert. - Fényképekkel p. 1., 13.
Cikk
P 74
Cím:
Perl Zoltán: A döntőben az idény legjobb játékát mutattuk be : Zsíros Tibor férfi magyar kupa, négyes döntő - 2021 után ismét a Falco győzött
Szerzők:
[riporter] Győri Ferenc
Számozás:
121. évf. 96. szám - 2023. 4. 11. (p. 14.)
Terjedelem:
p. 14.
Annotáció: Interjú Perl Zoltánnal, a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely játékosával annak kapcsán, hogy 2021 után ismét kupagyőztes lett a Vas megyei kosárlabdacsapat. A döntő részleteiről, a csapat játékáról és a bajnoki tervekről. - Fényképekkel
Cikk
P 74
Cím:
Falco: a nyári ijedtség már a múlté : kosárlabda NB I, férfiak - az alapszakaszgyőztes hátvédje a négy válogatott távozása után is bizakodó volt
Szerzők:
F. Z. ; közrem. Perl Zoltán
Számozás:
121. évf. 79. szám - 2023. 3. 22. (p. 12.)
Terjedelem:
p. 12.
Annotáció: Beszélgetés Perl Zoltánnal, a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely kosárlabdacsapat kapitányával a csapat alapszakaszban nyújtott teljesítményéről (első helyen állnak a bajnoki tabellán) és saját szerepéről, terveiről a továbbiakban. - Fényképpel