megjelenítve: 2.oldal: 11-20-ig ( összes: 8 oldal: 77 db )
Keresési feltétel: Szerző: Németh Zsolt | a Vas Népében és a Nemzeti Sportban ír
Cikk (folyóirat)
Raktári jelzet:
P 5
Cím:
Hengereltek a franciák : harminc percig tudott partiban lenni a Körmend a Chalonnal
Kiegészítő adatok:
Annotáció: Az Egis Körmend - Elan Chalon (francia) kosárlabda mérkőzésről. A meccset a vasi csapat a FIBA Európa-Kupa sorozat nyolcaddöntőjében vívta. - Fényképekkel p. 1., 9.
Példányok:
P 5
Cím:
Újabb körmendi csoda az EK-ban : a piros-feketék valósággal kiütötték az eddig veretlen Nanterre csapatát
Szerzők:
Számozás:
Megjelenés:
2017 :
Terjedelem:
p. 9.
Annotáció: Az Egis Körmend kosárlabdacsapat szerepléséről a FIBA Európa Kupa második csoportkörének 4. fordulójában, a francia Nanterre együttese ellen. A mérkőzésről. - Fényképpel
p. 12.
Annotáció: A Körmenden szept. 18-19-én megrendezésre kerülő kosárlabda tornával kapcsolatban megtartott sajtótájékoztatóról. - Fényképpel
p. 9.
Annotáció: Bár az Egis Körmend kosárlabdacsapat kikapott a Donar Groningen csapatától, de csoport harmadikként továbbjutott a FIBA Európa Kupa következő körébe. A hazai mérkőzésről. - Fényképpel
p. 10.
Annotáció: Az Egis Körmend kosárlabda csapat mérkőzéséről a Donar Groningen ellen, a FIBA Európa Kupa 3. fordulójában. - Fényképpel
p. 10.
Annotáció: Az Alba Fehérvártól a körmendi kosárlabda csapathoz igazolt Csorvási Milán. Rövid közlemény. - Fényképpel
Példányok:
P 5
Cím:
Döntő helyett bronzcsata : az elődöntő utolsó felvonásán kikapott a Körmend Szolnokon
Szerzők:
Számozás:
Megjelenés:
2016 :
Terjedelem:
p. 9.
Annotáció: Az Egis Körmend az NB I-es kosárlabda-bajnokság elődöntőjének ötödik találkozóján kikapott a Szolnok együttesétől, így a harmadik helyért játszhat majd. A mérkőzésről. - Fényképpel
p. 9.
Annotáció: Az Egis Körmend férfi kosárlabdacsapata megszerezte a 2015/2016-os bajnokságban a harmadik helyet, miután legyőzte a paksi együttest a helyosztó harmadik mérkőzésén. Az összecsapásról. - Fényképekkel p. 1., 9.
p. 10.
Annotáció: Az Egis Körmend férfi kosárlabdacsapat bronzéremmel zárta a 2015/2016-os bajnoki szezont. Az érintettek nyilatkoznak a helyezéssel kapcsolatban. - Fényképpel
p. 10.
Annotáció: Arról, hogy az Egis Körmend kosárlabdacsapata leigazolta Horti Bálintot a PVSK-tól. - Fényképpel