megjelenítve: 1.oldal: 1-10-ig ( összes: 5 oldal: 41 db )
Keresési feltétel: Szerző: Németh Andrea
Cikk
Raktári jelzet:
P 74
Cím:
Versenycsúcsok napja Fehérváron : 12. Gyulai Memorial. Hét számban dőlt meg a viadal történetének legjobb eredménye
Szerzők:
Németh Andrea
Folyóirat címe:
Nemzeti sport : a Nemzeti Sport Kft. független sportnapilapja
Számozás:
120. évf. 215. szám - 2022. 8. 9. (p. 14.)
Közreműködők:
Tárgyi melléktétel:
Terjedelem:
p. 14.
Kiegészítő adatok:
Annotáció: Tudósítás a Székesfehérváron hagyományosan megrendezett Gyulai Memoriál atlétikaversenyről, ahol a szombathelyi Dobó SE kalapácsvetője, Halász Bence ezüstérmet szerzett. A cikk az 1. oldalon külön kiemelve Halász Bence fotójával. - Fényképekkel
p. 10.
Annotáció: Sztefan Balmazovics, a szombathelyi Falco játékosa értékeli a 2018-2019. évi kosárlabda-bajnokság döntőjének Körmenden lejátszott 1. mérkőzését, amely a Falco győzelmével zárult. - Fényképpel
Példányok:
P 74
Cím:
Ez a hit diadala volt : hetedszer lett aranyérmes a címvédőt és a fáradságot legyőző Körmend, amely a fővárosban hibátlan maradt a Szolnok ellen : Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa, döntő
p. 12.
Annotáció: 2016. febr. 19. és 21. között Budapesten megrendezett Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa döntőjéről, ahol az Egis Körmend kosárlabdacsapata bajnok lett. Rövid összefoglaló az eredményhez vezető út előzményeiről. - Fényképpel
p. 6.
Annotáció: Beszélgetés a celldömölki Perint italkereskedés szolgáltatásairól, termékeiről, kínálatáról Németh Andrea üzletkötővel. - Fényképekkel
p. 4-5.
Annotáció: Interjú többek között Kálmán Lászlóval, a Falco Trend Optika KC vezetőedzőjével a magyar kosárlabdasport jövőjéről, felemelkedésének feltételeiről. - Fényképpel
Példányok:
P 74
Cím:
Visszatért a király : Kálmán László vezetőedzőként is bemutatkozott, parádés hangulatban győzte le a Falco az ősi rivális Körmendet a vasi rangadón : egymást érték a közvetítőkocsik, a fotóriporterek alig tudtak mozdulni a tömegtől : NB I, férfiak, középszakasz, alsóház
p. 11.
Ismertető: Ld még: A hadvezér győztes hazatérése In: Savaria fórum. - 24. évf. 14. sz. (2014. ápr. 19.), p. 9. - Fényképekkel ; Győzelemmel tért vissza a legenda : Kálmán irányításával verte a Falco a Körmendet / [riporter] hz In: Szombathelyi 7. - 2. évf. 16. sz. (2014. ápr. 25.), p. 20.
Annotáció: Kálmán László, a Falco új vezetőedzőjének bemutatkozása első edzőként vezetett meccsén, a csapat teljesítményéről, motivációjáról, az edző megszólaltatásával a kreatív megoldásokról, taktikáról. - Fényképekkel
Példányok:
P 74
Cím:
Fél évszázados mérce : a légiós centerrel nem hosszabbítottak, a csapat pénzbüntetést kapott : kosárlabda NB I, férfiak, Körmend
p. 10.
Annotáció: A Lami-Véd Körmend klubvezetőségének büntető intézkedéseiről, melyeket a kosárlabda-csapatnak a bajnokság középszakaszában nyújtott kiábrándító teljesítménye miatt hoztak. Zsebe Ferenc ügyvezető nyilatkozatával is. - Fényképpel
Példányok:
P 74
Cím:
Szörnyű mélyen : felfüggesztett büntetés után, vezetőségi ülés előtt : kosárlabda NB I, férfiak, Körmend
p. 12.
Annotáció: A Lami-Véd Körmend kosárlabdacsapatának csalódást okozó szerepléséről a bajnokság középszakaszában, a klubvezetőség ezzel kapcsolatos lépéseiről és az eredménytelenség feltételezett okairól - Ruják András játékos nyilatkozatával is. - Ruják András fényképével
Példányok:
P 74
Cím:
Bűnbak nincs, csere van : Levy és Fey elment Szombathelyről, Rubin és Zagorac jött a helyükre : kosárlabda NB I, férfiak