Mészáros élt a lehetőséggel : Torna Challenge-Világkupaverseny
Nemzeti sport : a Nemzeti Sport Kft. független sportnapilapja
Közreműködők:
Terjedelem:
p. 12.
Kiegészítő adatok:
Annotáció: Ismét megrendezték Szombathelyen a torna Challenge-Világkupaversenyt szept. 9-10. között. Az eredményekről. - Fényképpel
egyéb azonosító: vas
Cikk
P 74
Cím:
Hat igen kell a döntéshez : Nemzet Sportolója - március 1-jéig biztosan meglesz Varga János utódja
Szerzők:
Kovács Erika, L. Pap István
Számozás:
121. évf. 25. szám - 2023. 1. 26. (P. 15.)
Tárgyi melléktétel:
Terjedelem:
P. 15.
Annotáció: Varga János volt birkózó halálával megüresedett egy hely a Nemzet Sportolóit tömörítő 12 tagú testületben. A lehetséges jelöltek egyike Hegedűs Csaba Vas megyei (Sárvár) születésű, olimpiai bajnok volt birkózó. - Fényképekkel
p. 15.
Annotáció: Interjú Dévai Boglárka szombathelyi tornásszal műtétéről, felépüléséről és további lehetőségeiről. - Fényképpel
p. 14.
Annotáció: A szombathelyi tornász, Dévai Boglárka beszámolója a glasgow-i Európa-bajnokságon nyújtott teljesítményéről. - Fényképpel
p. 14.
Annotáció: A szombathelyi születésű tornász, Dévai Boglárka a 2018-as glasgowi Európa-bajnokságon aranyérmet szerzett. - Fényképpel
p. 15.
Annotáció: Szombathelyen, az Arena Savariában 2016. okt. 7-9. között megrendezett Torna Challenge Világkupáról. Interjú Magyar Zoltán olimpiai bajnokkal, a sportági szövetség elnökével a versenyről. - Fényképpel
p. 2.
Annotáció: Többek között "Öröm mellé keserűség : labdarúgás" részcímmel összefoglaló értékelés a Celldömölkön élő Antók Zoltán korábbi üzletember sportvezetői érdemeiről, annak kapcsán, hogy augusztus 20. alkalmából a Magyar Érdemrend lovagkeresztje polgári tagozat elismerésben részesült. A kitüntetett hozzászólásával is. - Fényképpel
VMI 2013/2
Példányok:
P 74
Cím:
Csillag Tünde újra a válogatott keretben : a szombathelyi versenyző is mehet Brüsszelbe : torna Európa-bajnokság
p. 21.
Annotáció: A Delfin SE versenyzője féléves eltiltása után ismét a magyar válogatott tagja lett, és készülhet a májusi Európa-bajnokságra. Rövid ismertetés. - Fényképpel
VMI 2012/1
Példányok:
P 74
Cím:
Eltiltása idején is dolgozott Csillag Tünde : talajon nyert és a válogatottságra pályázik : torna : országos bajnokság
p. 14-15.
Annotáció: A torna országos bajnokság szerenkénti döntőinek eredményeiről - többek között rövid ismertetés a szombathelyi Delfin SI SE versenyzőjének, Csillag Tündének talajon szerzett bajnoki címéről is
Példányok:
P 74
Cím:
Nem változtat az elhatározásán : eltiltották, de leginkább a barátok elvesztése fáj neki : torna : válaszol: Csillag Tünde
p. 12.
Annotáció: Beszélgetés a szombathelyi Sportiskola tornászával, Csillag Tündével arról, hogy első fokon egy évre eltiltotta a Magyar Tornaszövetség, mivel nem vállalja a részvételt az októberi olimpiai kvalifikációs világbajnokságon, melyet a nukleáris katasztrófa által sújtott Japánban rendeznek. - Fényképpel