Annotáció: A szombathelyi Falco KC kosárlabdacsapat felkészüléséről az új szezonra, a játékoskeret névsorával. Milos Konakov edző nyilatkozik. - Fényképpel
Bajnok a Falco! : a döntő ötödik meccsét nem bírta az Alba
Számozás:
68. évf. 123. szám - 2023. 5. 30. (p. 13.)
Terjedelem:
p. 13.
Annotáció: A szombathelyi Falco Kosárlaba Club május 28-án legyőzte a Székesfehérvár csapatát, ezzel megvédte NB I-es bajnoki címét. A bajnoki cím elnyerése kapcsán Milos Konakov és Perl Zoltán csapatkapitány nyilatkozatával. A bajnok csapat névsorával. - Fényképekkel p. 1., 13.
Cikk
P 74
Cím:
Milos Konakov sikeres szombathelyi mestervizsgája : NB I, férfiak - a Falco ragyogó játékkal nyerte meg a döntő ötödik mérkőzését az Alba ellen
Szerzők:
[riporter] Győri Ferenc
Nemzeti sport : a Nemzeti Sport Kft. független sportnapilapja
Számozás:
121. évf. 142. szám - 2023. 5. 30. (p. 24.)
Terjedelem:
p. 24.
Annotáció: Interjú Milos Konakovval, a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely vezetőedzőjével, miután a szombathelyi csapat az ő vezetésével másodszor nyerte el a bajnoki címet a magyar férfi kosárlabda-bajnokságban. A döntő tapasztalatairól, további terveiről. A cikkben közlik a bronzmérkőzés eredményét, ahol az EGIS Körmend 96-83-ra legyőzte a Zalakerámia ZTE KK együttesét, így bronzérmes lett a bajnokságban. - Fényképekkel
Cikk
P 5
Cím:
Magyar Kupát nyert a Falco! : az elődöntőben a Kecskemét, a döntőben pedig a Sopron hajtott fejet
Szerzők:
TG
Számozás:
68. évf. 83. szám - 2023. 4. 11. (p. 13.)
Terjedelem:
p. 13.
Annotáció: Arról, hogy a szombathelyi Falco KC nyerte a Magyar Kupát Budapesten. Lásd még u.o. Nagyszerű teljesítmény a csapattól c. tudósítást, melyben a csapat tagjai - Milos Konakov, Kovács Benedek, Perl Zoltán, Kosztasz Flevarakisz - nyilatkozatukban méltatják a sikert. - Fényképekkel p. 1., 13.
Számozás:
31. évf. 29. szám - 2022. 8. 19. (p. 22.)
Terjedelem:
p. 22.
Annotáció: Milos Konakov, a szombathelyi Falco KC kosárlabdacsapat edzője nyilatkozik a csapat felkészüléséről a 2022/2023-as idényre, valamint a játékoskeret-változásról. - Fényképpel
Számozás:
31. évf. 25. szám - 2022. 7. 1. (p. 17.)
Terjedelem:
p. 17.
Annotáció: Interjú Milos Konakovval a Falco KC Szombathely NB I-es férfi kosárlabdacsapat vezetőedzőjével a 2022 júniusában megszerzett bajnoki cím után. - Fényképpel
Cikk
P 74
Cím:
Milos Konakov: Méltóképpen képviseltük Magyarországot : fontos pontokat gyűjtöttek a vasiak
Szerzők:
Számozás:
120. évf. 348. szám - 2022. 12. 23. (p. 9.)
Terjedelem:
p. 9.
Annotáció: Interjú Milos Konakovval, a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely férfi kosárlabdacsapat edzőjével, melyben értékeli csapata negyedik Bajnokok Ligája-beli szereplését. - Fényképpel
Számozás:
67. évf. 194. szám - 2022. 8. 22. (p. 13.)
Terjedelem:
p. 13.
Annotáció: Milos Konakov, a szombathelyi Falco KC kosárlabdacsapat vezetőedzője nyilatkozik a játékoskeret változásáról, célokról. - Fényképpel