Szentgotthárdi futó győzött Ausztriában : [hír]
Szentgotthárd : a város önkormányzatának lapja
Tárgyi melléktétel:
Terjedelem:
p. 23.
Kiegészítő adatok:
Annotáció: Egyetlen magyar indulóként a szentgotthárdi Karsai Márton nyerte meg az ausztriai Sankt Ruprecht an der Raab kisvárosban megrendezett 10150 méteres távú futóversenyt. - Fényképpel
p. 14.
Annotáció: Szentgotthárdon 2022 júliusában a Történelmi Napok alkalmából 18. alkalommal került megrendezésre a Csatafutás futóverseny. A felnőtt mezőny győztesei Koszár Zsolt, ifj. Borbély Sándor és Karsai Márton voltak. A részletekről. - Fényképekkel
p. 13.
Annotáció: Szentgotthárdi sportolók (Somogyi Gábor, Koszár Zsolt, Karsai Márton) részvételéről a június 8-án megrendezett budapesti Nemzeti Futóversenyen, illetve a június 9-i keszthelyi futóversenyen. Koszár Zsolt a fővárosi versenyen elnyerte a "Nemzet Futója" címet. - Fényképpel
p. 14.
Annotáció: Vas megyei futók (Karsai Márton szentgotthárdi, és Keresztes Kinga ivánci sportoló) győzelméről az ausztriai Buschenschaunklaufban szervezett utcai futóversenyen. - Fényképpel
p. 17.
Annotáció: Somogyi Gábor 3. helyezett lett az Országos Szenior Mezeifutó Bajnokságon. A budapesti Telekom Vivicitta futóverseny 10 km-es távján Koszár Zsolt 1., Karsai Márton 8. helyezést ért el. - Fényképpel
Példányok:
Hg. 540
Cím:
Vossen futósikerek : Koszár Zsolt a legjobb európaiként futott célba Ausztriában