2020 :
Terjedelem:
p. 13.
Kiegészítő adatok:
Annotáció: Molnár Réka, a sárvári Koncz János Alapfokú Művészeti Iskola növendéke harmadik helyezést ért el a Pomázon megrendezett VII. Országos Szaxofonversenyen. - Fényképpel
p. 1., 3.
Annotáció: Az Év Sárvári Embere szavazás eredményeinek kihírdetése a Sárvári Televízió Óévbúcsúztató műsorában. Az Év Sárvári Embere 2018-ban Tomsics Balázs, a Sárvári Hagyományörző és Íjász Egyesület alelnöke lett, az Év Sárvári Közösségi díjat a Kanona Band nyerte el, az Év Ígérete kategória győztese Horváth Réka, a Sárvári Gárdonyi Géza Ált. Isk. tanulója lett. A díjazottakkal készült riportokat lásd ezen lapszám 6. és 7. oldalán. - Fényképpel
Példányok:
P 5
Cím:
Horváth Réka a női bajnok : diáklányok versenye a megyei felnőtt sakkbajnokságon
p. 10.
Annotáció: Horváth Réka, a Nagy Lajos Gimnázium tanulója nyerte az idei megyei felnőtt női egyéni sakkbajnokságot a Nett-Pack-kupáért. - Fényképpel
p. 13.
Annotáció: A Szegeden megrendezett rapid sakk országos bajnokságon elsősorban Horváth Réka és Remete Eszter (Vas megye) szerepléséről. - Fényképpel