Nemzeti sport : a Nemzeti Sport Kft. független sportnapilapja
Annotáció: Rövid interjú Halász Bence szombathelyi dobóatlétával a Gyulai Memorial atlétikaversenyen nyújtott teljesítményéről. - Fényképpel
egyéb azonosító: vas
Cikk
P 74
Cím:
Halász Bence: /"Örülök, de ez azért nem elég!/" : atlétika - az országos bajnokság után
Szerzők:
V. Sz. ; közrem. Halász Bence
Számozás:
121. évf. 183. szám - 2023. 7. 10. (p. 12.)
Terjedelem:
p. 12.
Annotáció: Beszélgetés a szombathelyi Dobó SE kalapácsvetőjével az országos bajnokságon elért eredményéről és világbajnoki reményeiről. - Fényképpel
Számozás:
121. évf. 130. szám - 2023. 5. 16. (p. 20.)
Terjedelem:
p. 20.
Annotáció: Halász Bence szombathelyi kalapácsvető beszél a Nemzeti Sport országos sportlapban való megjelenéseiről, a róla szóló cikkekről. - Fényképekkel
Cikk
P 74
Cím:
Otthon nem indult, aranyat nyert az Európa-kupán : atlétika Dobó Európa-kupa - két magyar kalapácsvető is legyőzte az ötszörös világbajnokot
Szerzők:
Vincze Szabolcs ; közrem. Halász Bence, Varga Donát, Németh Zsolt
Számozás:
121. évf. 72. szám - 2023. 3. 14. (p. 14.)
Terjedelem:
p. 14.
Annotáció: A márciusban Portugáliában megrendezett Dobó Európa-kupán Halász Bence (Szombathelyi Dobó SE) 1. helyezést, Varga Donát (szintén a Dobó SE versenyzője) pedig 5. helyezést ért el. Beszélgetés a versenyzőkkel és edzői értékelés Németh Zsolt részéről. - Fényképpel
p. 15.
Annotáció: Halász Bence, a Szombathelyi Dobó SE kalapácsvetője összegzi 2022-es szezonját. - Fényképpel
Cikk
Hi. 87
Cím:
Az egyéni csúcstól még édesebb a siker
Savaria fórum : önkormányzati tájékoztató
Számozás:
31. évf. 30. szám - 2022. 8. 26. (p. 21.)
Terjedelem:
p. 21.
Annotáció: Halász Bence, a szombathelyi Dobó SE kalapácsvetője ezüstérmet szerzett a müncheni Európa-bajnokságon. A sportoló és edzője, Németh Zsolt nyilatkozik a versenyről. - Fényképekkel p. 1., 21.
Számozás:
67. évf. 196. szám - 2022. 8. 24. (p. 13.)
Terjedelem:
p. 13.
Annotáció: Halász Bence, a szombathelyi Dobó SE kalapácsvetője és Németh Zsolt, a szombathelyi Dobó SE mesteredzője nyilatkozott a sportoló Münchenben megrendezett atlétikai Európa-bajnokságon szerzett ezüstérme kapcsán. - Fényképpel
Számozás:
67. évf. 167. szám - 2022. 7. 20. (p. 14.)
Terjedelem:
p. 14.
Annotáció: Halász Bence, a szombathelyi Dobó SE kalapácsvetője nyilatkozott a július 16-án rendezett oregoni vb-n való szerepléséről. - Fényképpel
Cikk
P 74
Cím:
Halász Bence: /"Óriási leki gát szakadt át bennem/" : legutóbb 2007-ben volt ennyire erős a férfi kalapácsvetés világbajnoki mezőnye
Szerzők:
Vincze Szabolcs ; közrem. Halász Bence
Számozás:
120. évf. 193. szám - 2022. 7. 18. (p. 20.)
Terjedelem:
p. 20.
Annotáció: Beszélgetés Halász Bence kalapácsvetővel, a szombathelyi Dobó SE versenyzőjével az Egyesült Államokban (Oregon, Eugene) megrendezett atlétikai világbajnokságon elért ötödik helyezése kapcsán. - Fényképekkel
Cikk
P 74
Cím:
Halász Bence a vb előtt: Rájöttem, mi kell nekem, hogy ne legyek görcsös : a Dobó SE versenyzőjét már csak 14 centi választja el a nyolcvan métertől az idén
Szerzők:
[riporter] Vincze Szabolcs
Számozás:
120. évf. 185. szám - 2022. 7. 10. (p. 14.)
Terjedelem:
p. 14.
Annotáció: Interjú Halász Bencével, a szombathelyi Dobó SE kalapácsvetőjével eddigi felkészüléséről, világbajnoki esélyeiről. (A 2022-es szabadtéri atlétikai világbajnokságot júl. 15-24. között rendezik meg az Amerikai Egyesült Államokban, Eugene városában). - Fényképpel