Triatlon: jól szerepelt a vasi Hóbor Zalán
Vas népe : a Magyar Szocialista Munkáspárt megyei lapja
Tárgyi melléktétel:
Terjedelem:
p. 13.
Kiegészítő adatok:
Annotáció: Hóbor Zalán, a Kőszegi Triatlon és Úszó Klub sportolója 8. helyet szerzett az Ausztriában emgrendezett felnőtt triatlon Európa Kupa-futamon. Eredményéről részletesen. - Fényképpel
egyéb azonosító: vas
Cikk
P 5
Cím:
A kőszegi Hóbor Zalán újabb győzelme : a vasi sportoló a triatlon Eb-n is indult
Szerzők:
PA
Számozás:
68. évf. 179. szám - 2023. 8. 3. (p. 14.)
Terjedelem:
p. 14.
Annotáció: Kőszegi Triatlon és Úszó Klub versenyzőjének, Hóbor Zalánnak helyezéseiről az elmúlt időszak triatlon európa bajnokságain. - Fényképpel
Számozás:
32. évf. 43. sz. [elszámozás, az újságon 41. sz.] ; 32. évf. 43. szám - 2023. 12. 1. (p. 8.)
Terjedelem:
p. 8.
Annotáció: 18. alkalommal rendezte meg a Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetségének Vas vármegyei szervezete a Vas Vármegyei Prima Gálát, amelyet Szombathelyen, a Weöres Sándor Színházban tartottak. Prima díjat kapott Kovács Antal szülész-nőgyógyász, Horváth Barnabásné pedagógus, színjátszókör-vezető és Tölgyesi Ernőné építész. Közönségdíjas lett Horváth Győző, az Ungaresca Néptáncegyüttes vezetője, az Ifjúsági Különdíjat Hóbor Zalán triatlonista nyerte. Az ünnepségről a további kitüntetettek felsorolásával (Kiemelkedő Társadalmi Szerepvállalásért Díj, Év Vállalkozója cím). - Fényképpel
Cikk
P 5
Cím:
Kőszegi triatlonsikerek : Tiszaújvárosban versenyeztek a Vas vármegyei sportolók
Szerzők:
PA
Számozás:
68. évf. 134. szám - 2023. 6. 12. (p. 15.)
Terjedelem:
p. 15.
Annotáció: A Kőszegi Úszó és Triatlon Klub utánpótlás lány- és fiúcsapatának eredményeiről a Triatlon Országos Bajnokságon Tiszaújvárosban. Hóbor Zalán abszolút kategóriában, Hóbor Lehel az ifjúsági korcsoporban ezüstérmet szerzett. A részletekről. - Fényképekkel
Számozás:
68. évf. 117. szám - 2023. 5. 22. (p. 15.)
Terjedelem:
p. 15.
Annotáció: A Kőszegi Triatlon és Úszó Klub sportolóinak szerepléséről a Zalaegerszegen megrendezett duatlon-ranglistaversenyen, valamint az olaszországi Caorléba megtartott junior-Európa-kupán. Utóbbin Hóbor Zalán aranyérmet szerzett. - Fényképpel
Cikk
Hi. 78
Cím:
Hóbor Zalán
Kőszeg és vidéke : a városi tanács lapja
Számozás:
36. évf. 11. szám - 2023. 11. 13. (p. 27.)
Terjedelem:
p. 27.
Annotáció: Hóbor Zalán, a Kőszegi Triatlon és Úszó Klub sportolójának versenyeredményeiről. - Fényképpel
Cikk
P 5
Cím:
A triatlon és a média : ők a Vasi Príma Ifjúsági Különdíj jelöltjei
Számozás:
68. évf. 257. szám - 2023. 11. 4. (p. 3.)
Terjedelem:
p. 3.
Annotáció: A Vasi Prima Ifjúsági Különdíj jelöltjeinek ismertetése: Hóbor Zalán, a Kőszegi Triatlon és Úszó Klub versenyzője, valamint Simon Ádám, a H+Média és Kulturális Egyesület elnöke, informatikus könyvtáros, közművelődési szakember. - Fényképekkel
Cikk
Hi. 78
Cím:
Triatlon: EB, VB, Európa Kupa és Hóbor Zalán EB ezüst
Számozás:
36. évf. 8. szám - 2023. 8. 14. (p. 23.)
Terjedelem:
p. 23.
Annotáció: A kőszegi Triatlon Klub versenyzőinek eredményeiről az elmúlt időszakban megrendezett versenyeken (Európa Kupa, Ifjúsági Triatlon Európa Bajnokság, junior világbajnokság, Junior Sprint Triatlon és Mix váltó Európa Bajnokság). Utóbbin Hóbor Zalán ezüstérmet szerzett. - Fényképpel
Számozás:
68. évf. 222. szám - 2023. 9. 22. (p. 14.)
Terjedelem:
p. 14.
Annotáció: A Kőszegi Triatlon és Úszó Klub sportolóinak eredményeiről szlovén és horvát juniorkupa-futamokon. Hóbor Zalán nyerte a 2023-as juniur Európa-kupa-sorozatot. - Fényképpel