megjelenítve: 1.oldal: 1-10-ig ( összes: 15 oldal: 142 db )
Cikk
Raktári jelzet:
P 74
Cím:
Elégedett lehet a sorsolással a Falco, nyílt a továbbjutás kérdése : kosárlabda Bajnokok Ligája, férfiak
Szerzők:
Gy. F
Folyóirat címe:
Nemzeti sport : a Nemzeti Sport Kft. független sportnapilapja
Számozás:
122. évf. 171. szám - 2024. 6. 27. (p. 15.)
Közreműködők:
Terjedelem:
p. 15.
Kiegészítő adatok:
Annotáció: Elkészült a 2024/25-ös idényre a kosárlabda Bajnokok Ligájának csoportsorsolása: a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely litván, olasz és lengyel ellenfeleket kapott. - Fényképpel
Számozás:
122. évf. 170. szám - 2024. 6. 26. (p. 17.)
Terjedelem:
p. 17.
Annotáció: Interjú Forray Gáborral, az EGIS Körmend kosárlabdacsapat újonnan kinevezett edzőjével terveiről, elképzeléseiről. - Fényképpel
Cikk
P 74
Cím:
Milos Konakov: Minden bajnoki cím valami újat hozott : kosárlabda - a Falco idén is a csoportkörben kezdhet a Bajnokok Ligájában
Szerzők:
Győri Ferenc
Számozás:
122. évf. 135. szám - 2024. 5. 22. (p. 11.)
Terjedelem:
p. 11.
Annotáció: Interjú Milos Konakovval, a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely kosárlabdacsapat edzőjével annak kapcsán, hogy a csapat a 2023/24-es idényben is megnyerte a bajnokságot. Az együttes teljesítményének értékelése, a következő évad tervei. - Fényképpel
Cikk
P 74
Cím:
Szolnokon ünnepelhette újabb bajnoki címét a Falco : NB I, férfiak, döntő, 4. mérkőzés
Szerzők:
Fazekas Zoltán, Győri Ferenc
Számozás:
122. évf. 134. szám - 2024. 5. 21. (p. 24.)
Terjedelem:
p. 24.
Annotáció: A magyar férfi NB-es kosárlabdabajnokság döntőjének 4. mérkőzésén a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely ismét legyőzte az NHSZ-Szolnoki Olajbányászt, ezzel a 2023/2024-es idényben is a vasiak szerezték meg a bajnoki címet. Adatokkal. - Fényképekkel
Számozás:
122. évf. 119. szám - 2024. 5. 4. (p. 11.)
Terjedelem:
p. 11.
Annotáció: A magyar férfi kosárlabda NB I elődöntőjének 3. mérkőzésén a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 103-59 arányban legyőzte a Zalakerámia ZTE KK csapatát, ezzel már biztosan a bajnoki döntő egyik résztvevője lett. A mérkőzés adataival. - Fényképpel
Számozás:
122. évf. 114. szám - 2024. 4. 28. (p. 11.)
Terjedelem:
p. 11.
Annotáció: Rövid beszámoló az ápr. 28-án lejátszott magyar férfi kosárlabda NB I-es bajnokság első elődöntőjéről, melyen a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 101-63 arányban legyőzte a Zalakerámia ZTE KK együttesét. Adatokkal. - Fényképpel
Cikk
P 74
Cím:
A ZTE lesz a falco ellenfele a négy között : NB I, férfiak, negyeddöntő, 5. mérkőzés
Szerzők:
Győri Ferenc, Bóbics László
Számozás:
122. évf. 111. szám - 2024. 4. 25. (p. 11.)
Terjedelem:
p. 11.
Annotáció: Eldőlt, hogy a magyar férfi kosárlabda NB I-es bajnokság elődöntőjében a Zalakerámia ZTE KK lesz a már korábban bejutott szombathelyi Falco ellenfele, mivel a zalaegerszegi csapat 75-74-re legyőzte a DEAC együttesét. - Fényképpel
Cikk
P 74
Cím:
Legyőzte a címvédőt a fantasztikusan játszó Szedeák : Zsíros Tibor férfi magyar kupa, négyes döntő, BOK-csarnok - I. elődöntő
Szerzők:
Győri Ferenc, Lasztoméry András
Számozás:
122. évf. 93. szám - 2024. 4. 7. (p. 20.)
Terjedelem:
p. 20.
Annotáció: Ápr. 6-án a budapesti BOK sportcsarnokban lejátszották a Zsíros Tibor magyar kosárlabda-kupa 1. elődöntőjét, melyben a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 87-96-ra kikapott az SZTE-Szedeák csapatától, így a vasi csapat nem jutott a kupadöntőbe. Adatokkal. - Fényképpel
Cikk
P 74
Cím:
A címvédőnek össze kell kapnia magát, de így is ő a legfőbb esélyes : Zsíros Tibor férfi magyar kupa, négyes döntő, BOK-csarnok - két éve meg tudta lepni a Szeged a Falcót
Szerzők:
Fazekas Zoltán, Győri Ferenc ; közrem. Perl Zoltán
Számozás:
122. évf. 92. szám - 2024. 4. 6. (p. 2-3.)
Terjedelem:
p. 2-3.
Annotáció: A Zsíros Tibor magyar kupa férfi kosárlabda kupaelődöntő nagyszabású beharangozója, melyben a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely a Szeged csapatával játszik elődöntőt. A cikkben mini interjú Perl Zoltánnal, a vasiak csapatkapitányával. - Fényképekkel
Cikk
P 74
Cím:
A DEAC, a Pécs és a Honvéd is bejutott a rájátszásba : NB I, férfiak - a Fehérvár nyerte meg a Falco elleni csúcsrangadót
Szerzők:
Számozás:
122. évf. 88. szám - 2024. 4. 2. (p. 11.)
Terjedelem:
p. 11.
Annotáció: A magyar férfi NB I-es kosárlabda-bajnokság alapszakaszának záró fordulójában A Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 80-93 arányban kikapott az Arconic-Alba Fehérvár csapatától, de már korábban elnyerte a részvételi jogot a play-offban. - Fényképpel