megjelenítve: 1.oldal: 1-10-ig ( összes: 5 oldal: 41 db )
Keresési feltétel: Szerző: Görbicz Szabolcs | Azon.: 163995
Cikk (folyóirat)
Raktári jelzet:
Sajtófigyelő
Cím:
Kézilabdás dzsembori kisiskolásoknak : diákoknak szervezett tornát a Haladás VSE
Kiegészítő adatok:
Annotáció: A szombathelyi Haladás VSE által megszervezett II. Szent Márton Városi Kézilabda Tornáról. - Fényképekkel
p. 10.
Annotáció: A szombathelyi Haladás VSE ifjúsági női kézilabdacsapatának szerepléseiről. - Fényképekkel
p. 10.
Annotáció: A szombathelyi Ekler Luca három érmet nyert a Dubajban megrendezett paraatlétikai világbajnokságon: távolugrásban arany, síkfutásban pedig kettő ezüstérmet nyert. Ezek közül a 100 méteres síkfutás és a távolugrás olimpiai kvalifikációt ért. - Fényképekkel
p. 10.
Annotáció: Londonban a Seiwakai International Championship elnevezésű nyílt nemzetközi bajnokságon a szombathelyi Leo Karate-do SE sportoló Kondics Levente a 14-15 esztendős fiúk mezőnyében bronzérmet, míg Gál Enikő a 18 évesnél idősebb lányok mezőnyében 3 ezüstérmet szerzett. - Fényképpel
p. 10.
Annotáció: Szombathelyen rendezték meg az U17-es női labdarúgók Eb-selejtezőinek egyik csoportkörét, melyen a magyar U17-es válogatott első helyezettként jutott be az elit körbe. - Fényképekkel
p. 10.
Annotáció: Hatodik alkalommal rendezték meg a szombathelyi futó-fesztivált. A rendezvényről az eredmények közlésével - Fényképpel