Keresés

új keresés megadása
megjelenítve: 1.oldal: 1-10-ig ( összes: 4 oldal: 39 db )
Keresési feltétel: Szerző: Gállos László (1922-2013) | helyi szerző; újságíró (Vas
Rendezési szempont:
Cikk (folyóirat)
Raktári jelzet:
P 5
Cím:
Itthon maradt a Marc-Rába kupa : Toroman a torna legeredményesebb, Edmonson a legjobb hazai játéksa
Kiegészítő adatok:
Annotáció: A Körmenden szept. 22-23-án megrendezett kosárlabda-kupa mérkőzéseiről, a torna eredményeiről. - Fényképpel
p. 14.
Annotáció: A Marc-Körmend kosárlabdacsapat szerepléséről a Zalaegerszegen és Körmenden megrendezett Göcsej-kupán. A torna legjobb irányítójának Németh Istvánt, a körmendi csapat játékosát választották. - Fényképpel
Példányok:
P 5
Cím:
A Körmendé lett a bajnoki bronz : Némethék parádés játékkal búcsúztatták a 2000/2001-es idényt
p. 14.
Annotáció: A Marc-Körmend kosárlabdacsapat máj. 19-én nyert a Mol-Szolnok ellen és ezzel harmadik helyen végzett az országos bajnokságban. - Fényképekkel
Példányok:
P 5
Cím:
Halmay-kupa nyolcadszor : Csóka Krisztina új csúccsal, Dobre Norbert hetedszer nyert
p. 12.
Annotáció: A Bükfürdőn, a Halmay Zoltán Olimpiai Hagyományőrző Egyesület által megrendezett Halmay-kupa úszóversenyről, eredményekkel. - Fényképpel
Példányok:
P 5
Cím:
Vendégként is az ASE : a körmendiek 2:0-s hátrányba kerültek az elődöntő párharcban
p. 11.
Annotáció: A Lami-Véd - Körmend és a paksi Atomerőmű SE máj. 20-i körmendi mérkőzéséről, mely a férfi kosárlabda elődöntő második mérkőzése volt. - Fényképekkel p. 1., 11.
p. 13.
Annotáció: A szombathelyi Halmay Zoltán Hagyományőrző Egyesület legutóbbi rendezvényének vendégei Hajba Antal és Tatai Tibor egykori sportolók (kenu) voltak. Rövid közlemény. - Fényképpel
p. 13.
Annotáció: A Körmenden okt. 8-10. között megrendezett I. Mogyorósy-vándorkupa 2. és 3. napjának mérkőzéseiről, a torna végeredményéről. - Fényképpel
p. 13.
Annotáció: A Marc-Körmend férfi kosárlabdacsapat szerepléséről és helyezéséről a Zalaegerszegen megrendezett XXXIII. nemzetközi kosárlabda Göcsej-kupán. - Fényképpel
Példányok:
P 5
Cím:
Halmay Zoltánra emlékeztek : a talapzat már áll, az emlékmű készül az egykori Magasfalun