2010 :
Terjedelem:
p. 21.
Kiegészítő adatok:
Annotáció: A Kaposváron megrendezett I. MLTSZ Európa Bajnokságon és Világkupán a kőszegi Dance Jam tánccsoport két bajnoki címet szerzett. Rövid közlemény. - Fényképpel
p. 8.
Annotáció: A labdarúgó Európa-bajnoksághoz hasonlóan az olimpiától is forgalomnövekedést, elsősorban a sörfogyasztás fokozódását várja a Bük, Bükfürdő Közhasznú Turisztikai Egyesület. A szervezet tájékoztatója a helyi vállalkozókkal ennek érdekében közösen indított kampányáról
p. 15.
Annotáció: Arról, hogy a nádasdi Molnár József aranyérmet szerzett az olaszországi íjász Európa-bajnokságon. - Fényképpel
p. 5.
Annotáció: A kőszegi tánccsoport szerepléséről a Léván (Szlovákia) megrendezett látványtáncosok Európa-bajnokságán. - Fényképpel
VMI 2012/2
Példányok:
P 5
Cím:
Pars Krisztián Európa-bajnok : a Dobó SE kalapácsvetője fölényesen utasította maga mögé a foghíjas mezőnyt
p. 11.
Annotáció: Pars Krisztián kalapácsvető (szombathelyi Dobó SE) szerepléséről a Helsinkiben megrendezett Európa-bajnokságon. - Fényképekkel p. 1., 11.
p. 11.
Annotáció: A szombathelyi Dobó SE két kalapácsvetőjének, Pars Krisztiánnak és Németh Kristófnak szerepléséről a Helsinkiben megrendezett atlétikai Európa-bajnokság kalapácsvető selejtezőjében
p. 11.
Annotáció: Kiss Norbert szombathelyi versenyző szerepléséről a kamionos Európa-bajnokság negyedik, franciaországi állomásán
Példányok:
P 8
Cím:
Vetés, aratás : atlétikai Eb Pars Krisztián a másodikra több mint két métert verve aranyérmes
Számozás:
- 2012 (p. 18.)
Megjelenés:
2012 :
Terjedelem:
p. 18.
Annotáció: A 2012. évi helsinki atlétikai Eb-n Pars Krisztián aranyérmet nyert kalapácsvetésben. - Fényképpel
VMI 2012/2
Példányok:
P 6
Cím:
Pars: megvan az első! : Kővágó Zoltán harmadik lett diszkoszvetésben a helsinki atlétikai Európa-bajnokságon
Számozás:
- 2012 (p. 14.)
Megjelenés:
2012 :
Terjedelem:
p. 14.
Annotáció: Pars Krisztián aranyérmes lett kalapácsvetésben a 2012. évi helsinki atlétikai Európa-bajnokságon. - Fényképpel
Példányok:
P 74
Cím:
Pars: végre arany! : egyik dobogós helyünket a kalapácsvető, a másikat Kővágó szerezte : atlétika : 21. Európa-bajnokság, Helsinki