Vas népe : a Magyar Szocialista Munkáspárt megyei lapja
Tárgyi melléktétel:
Terjedelem:
p. 15.
Kiegészítő adatok:
Annotáció: A szombathelyi Ekler Luca többszörös világbajnok magyar parasportoló az atlétikai Gyémánt Liga sorozat eugene-i (Egyesült Államok) állomásán harmadik helyen végzett 100 méteres síkfutásban. Rövid közlemény
egyéb azonosító: vas
Cikk
P 5
Cím:
Ekler Luca aranyat szerzett 100 méteren : a Japánban zajló paraatlétikai világbajnokságon három századdal verte kolumbiai riválisát
Számozás:
69. évf. 116. szám - 2024. 5. 21. (p. 14.)
Terjedelem:
p. 14.
Annotáció: A napokban Japánban (Kobéban) zajló paraatlétikai világbajnokságon a szombathelyi Ekler Luca paralimpiai bajnok távolugró aranyérmet szerzett 100 méteres síkfutásban. Jövőbeni versenyekről. - Fényképpel
Számozás:
122. évf. 243. szám - 2024. 9. 8. (p. 15.)
Terjedelem:
p. 15.
Annotáció: Többek között arról, hogy Ekler Luca szombathelyi sportoló paralimpiai ezüstérmet szerzett 400 méteres síkfutásban 2024. szeptember 7-én a párizsi olimpián. Ekler Luca véleményével az elért eredményéről. - Fényképekkel
Cikk
P 22
Cím:
Tizenöt érem a magyaroké : a kajakozó Kiss Péter Pál szerezte az utolsó aranyunkat a paralimpián
Magyar nemzet : a Hazafias Népfront lapja
Számozás:
87. évf. 210. szám - 2024. 9. 9. (p. 14.)
Terjedelem:
p. 14.
Annotáció: Ekler Luca szombathelyi atléta párizsi paralimpiai szerepléséről. - Fényképpel
Cikk
P 5
Cím:
Nem volt ellenfele a távolugrás mesterének : Ekler Luca kétszeres paralimpiai bajnok lett Párizsban!
Szerzők:
Sütő Dániel
Számozás:
69. évf. 208. szám - 2024. 9. 6. (p. 13.)
Terjedelem:
p. 13.
Annotáció: Ekler Luca T38-as női távolugrásban aranyérmet szerzett a párizsi olimpián. Az eredeményeiről részletesen. - Fényképekkel p. 1., 14.
Cikk
P 74
Cím:
Öt magyar érem, közte két arany egyetlen nap! : 8. nap - a női tőrcsapat megszerezte az első magyar vívómedáliát a párizsi Paralimpián
Szerzők:
Vincze Szabolcs ; fotó Szabó Miklós
Számozás:
122. évf. 241. szám - 2024. 9. 6. (p. 13.)
Terjedelem:
p. 13.
Annotáció: A párizsi Paralimpián a szombathelyi Ekler Luca megvédte olimpiai bajnoki címét távolugrásban. Miniinterjú a sportolóval. Beszámoló a többi magyar résztvevő paralimpikon eredményeiről is. - Fényképekkel
Cikk
P 6
Cím:
Paralimpiai éremeső Párizsban
Népszava : a magyar szakszervezetek központi lapja
Számozás:
152. évf. 208. szám - 2024. 9. 6. (p. 1., 14.)
Terjedelem:
p. 1., 14.
Annotáció: Aranyérmet szerzett a T38-as kategória távolugró számában a párizsi paralimpián a címvédő Ekler Luca a Stade de France-ban. ( A 14. oldalon a cím: Arany- és bronzérmek Párizsból) . - Fényképekkel
Cikk
P 22
Cím:
Magyar érmek a párizsi paralimpián : Ekler Luca megvédte a címét, Konkoly Zsófia a második aranyát szerezte
Számozás:
87. évf. 208. szám - 2024. 9. 6. (p. 16.)
Terjedelem:
p. 16.
Annotáció: Ekler Luca szombathelyi paraatléta eredményéről a Párizsban megrendezett paralimpián. - Fényképpel
Cikk
P 74
Cím:
Csak centiken múlott a magyar érem : 3. nap- atlétánk és sportlövőink is döntőbe jutottak, de ezúttal lemaradtak a dobogóról
Szerzők:
Számozás:
122. évf. 236. szám - 2024. 9. 1. (p. 13.)
Terjedelem:
p. 13.
Annotáció: A párizsi Paralimpián a szombathelyi Ekler Luca ötödik helyezést ért el a 100 méteres síkfutásban. - Fényképekkel
Számozás:
33. évf. 20. szám - 2024. 5. 24. (p. 26.)
Terjedelem:
p. 26.
Annotáció: Ekler Luca szombathelyi sportoló eredményéről a Kobe városában (Japán) megrendezett para-atlétikai világbajnokságon. 100 méteres síkfutásban és távolugrásban is aranyérmet szerzett. - Fényképpel