Kőszeg és vidéke : a városi tanács lapja
Tárgyi melléktétel:
Terjedelem:
p. 30.
Kiegészítő adatok:
Annotáció: Buza Rafael kőszegi ökölvívó részvételéről a Bulgáriában megrendezett Szófiai Ifjúsági Európa-bajnokságon április 14-22-én. - Fényképpel
p. 30.
Annotáció: A Magyar Ökölvívó Szakszövetség öt kőszegi szakembert, illetve versenyzőt jutalmazott 2021 legjobbjaként. Az "Év női serdülő ökölvívója" Budai Flóra lett (Alpokalja Küzdősport Alapítvány), az "Év ökölvívója" címet Hámori Luca és Buza Rafael nyerte el (Fitt-Box Ökölvívó Egyesület), "Az év serdülő edzője" kitüntetést Finesz Ernő kapta (Alpokalja Küzdősport Alapítvány), valamint Varsányi Áron vehette át "Az év felnőtt és junior edzője" kitüntető címet (Fitt-Box Ökölvívó Egyesület)
Számozás:
67. évf. 281. szám - 2022. 12. 2. (p. 14.)
Közreműködők:
Terjedelem:
p. 14.
Annotáció: A Spanyolországban rendezett boksz világbajnokságon a kőszegi Buza Rafael ötödik helyezést ért el kategóriájában. - Fényképpel
Kötet kapcsolat:
Cikk
Hi. 78
Cím:
Boksz: Brandenburgtól Budapestig : [hír]
Számozás:
35. évf. 11. szám - 2022. 11. 14. (p. 30.)
Terjedelem:
p. 30.
Annotáció: Buza Rafael, a kőszegi Fitt-Box Ökölvívó Egyesület sportolója ezüstérmet szerzett a Brandenburgi Nemzetközi Tornán. - Fényképpel
p. 30.
Annotáció: A kőszegi Fitt-Boksz Ökölvívó Egyesület versenyzőinek - Buza Rafael és Lukács Tifani - részvételéről a Galati-ban (Románia) megrendezett junior ökölvívók Európa-bajnokságán. - Fényképpel
Számozás:
67. évf. 234. szám - 2022. 10. 7. (p. 14.)
Terjedelem:
p. 14.
Annotáció: A kőszegi Fitt-Box SE versenyzője, Buza Rafael ezüstérmet szerzett a Frankfurtban megrendezett nemzetközi tornán. Az egyesület sportolóinak a budapesti Kóczán Kupán elért eredményeiről is
Számozás:
67. évf. 227. szám - 2022. 9. 29. (p. 13.)
Terjedelem:
p. 13.
Annotáció: A kőszegi Fitt-Box Ökölvívó Egyesület sportolói, Buza Rómeó és Buza Rafael eredményeiről a Debrecenben megrendezett országos ifjúsági ökölvívó bajnokságon. - Fényképpel
Cikk
Hi. 78
Cím:
Gymnasiade: Normandy2022
Számozás:
35. évf. 6. szám - 2022. 6. 13. (p. 31.)
Terjedelem:
p. 31.
Annotáció: Franciaországban, Normandiában rendezte a Nemzeti Diáksport Szövetség (ISF) a 19. Gymnasiade-t. Magyarországot 117 sportoló képviselte, köztük két kőszegi: Buza Rafael ökölvívásban aranyérmet szerzett, Iker Natália 2000 m akadályfutásban 8-dikként ért célba. - Fényképpel
Számozás:
67. évf. 92. szám - 2022. 4. 22. (p. 15.)
Terjedelem:
p. 15.
Annotáció: 2022 áprilisában a szófiai Európa-bajnokságon, a korosztályos magyar válogatott tagjaként pontszerző helyet szerzett Buza Rafael, a kőszegi Fitt-Box Ökölvívó egyesület - 63.5 kg -os súlycsoportú - versenyzője. A mérkőzésekről. - Fényképpel
Cikk (folyóirat)
P 5
Cím:
Nemzetközi mezőnyben bokszoltak a kőszegiek : remekelt a testvérpár a Bornemissza-emlékversenyen: Buza Rómeó bronz-, Rafael pedig aranyérmet szerzett