Szentgotthárd : a város önkormányzatának lapja
Tárgyi melléktétel:
Terjedelem:
p. 23.
Kiegészítő adatok:
Annotáció: A szentgotthárdi Borbély Sándor, a Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület atlétája megnyerte a Generali Run Balatonfüred futóversenyt. - Fényképpel
Számozás:
69. évf. 107. szám - 2024. 5. 9. (p. 13.)
Közreműködők:
Terjedelem:
p. 13.
Annotáció: A Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület versenyzői - Borbély Sándor, Kovács Attila és Tomka János - eredményeiről a Vienna City Marathonon 2024 májusában. Az eredményekről. - Fényképpel
Kötet kapcsolat:
Cikk
P 5
Cím:
Futás: Borbély Sándor sikere : a SZoESE sportolója Balatonfüreden, 10,5 kilométeres távon végzett az élen
Szerzők:
PA
Számozás:
69. évf. 97. szám - 2024. 4. 26. (p. 13.)
Terjedelem:
p. 13.
Annotáció: A Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület sportolója Borbély Sándor első helyezést szerzett a balatonfüredi versenyen. - Fényképpel
Cikk
P 5
Cím:
Harmadik helyen zárt a vasi futó : a szentgotthárdi Borbély Sándor jól teljesített a félmaratoni távon
Szerzők:
PA
Számozás:
69. évf. 77. szám - 2024. 4. 3. (p. 13.)
Terjedelem:
p. 13.
Annotáció: A Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület versenyzője ifj. Borbély Sándor bronzérmet szerzett a 3. NN City Run félmaraton futóversenyen Budapesten. A megmérettetésről. - Fényképpel
Számozás:
68. évf. 250. szám - 2023. 10. 26. (p. 13.)
Terjedelem:
p. 13.
Annotáció: A szentgotthárdi Borbély Sándor nyerte meg a Bad Loipersdorfban megrendezett 10 kilométeres futóversenyt. - Fényképpel
p. 15.
Annotáció: Borbély Sándor - Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület sportolója - teljesítményéről a Budapest Sportiroda szervezésében megtartott 20. JYSK Balaton Maraton és Félmaraton futóversenyen Siófokon
p. 15.
Annotáció: Borbély Sándor szentgotthárdi sportoló (SzoESE) első helyezést ért el az ausztriai Bad Loipersdorfban megrendezett futóverseny 10 km-es távján. - Fényképpel
Cikk
Hi. 86
Cím:
Váltógyőzelem
Rábavidék : társadalmi és közgazdasági közlöny
Számozás:
34. évf. 20. szám - 2023. 11. 24. (p. 16.)
Terjedelem:
p. 16.
Annotáció: A Szombathelyi Egyetemi SE váltócsapatának szerepléséről a 38. SPAR Budapest Maraton Fesztiválon. A csapat tagja volt a szentgotthárdi Borbély Sándor is. Rövid közlemény
Cikk
Hi. 86
Cím:
Gotthárdi ezüst Balatonfüreden : [hír]
Számozás:
33. évf. 21. szám - 2022. 12. 16. (p. 16.)
Terjedelem:
p. 16.
Annotáció: Borbély Sándor szentgotthárdi futó, a Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület versenyzőjének eredményéről a Balatonfüreden megrendezett Generali Run futóversenyen. - Fényképpel