Savaria fórum : önkormányzati tájékoztató
32. évf. 14. szám - 2023. 4. 21. (p. 21.)
Terjedelem:
p. 21.
Kiegészítő adatok:
Annotáció: Bodorkós Katalin 10 km-en arany, 3000 méteren pedig ezüstérmet szerzett a lengyelországi fedettpályás szenior gyalogló világbajnokságon. Beszélgetés a szombathelyi sportolóval eredményeiről, felkészüléséről és tervezett versenyeiről. - Fényképpel
egyéb azonosító: vas
Cikk
Hi. 87
Cím:
Három érem a szenior gyalogló VB-ről
Számozás:
31. évf. 31. szám - 2022. 9. 2. (p. 20.)
Közreműködők:
Terjedelem:
p. 20.
Annotáció: Beszélgetés Bodorkós-Horváth Katalin szombathelyi sportolóval a közelmúltban elért sporteredményeiről, karrierjéről. Az olaszországi Grossetóban 10 km-en és 20 km-en is szenior Európa-bajnok lett, a finnországi világbajnokságon aranyérmet szerzett ezen a két távon, 5 km-en pedig a második helyet szerezte meg. - Fényképpel
p. 14.
Annotáció: Bodorkós-Horváth Katalin, a szombathelyi Dobó SE szenior atlétája nyilatkozik a 20 km-es országos gyaloglóbajnokságon elért eredményéről. - Fényképpel
p. 14.
Annotáció: Bodorkós-Horváth Katalin szombathelyi szenior atléta nyilatkozik egészségi állapotáról az elmaradó Európa-bajnokság kapcsán. Továbbá a szenior atléták fedett pályás országos bajnokságán a Vas megyei sportoló eredményeiről 2020. március 6-án. - Fényképpel
Példányok:
P 5
Cím:
Két atléta, három vb-ezüst : Vas megyei sikerek a szeniorok fedett pályás világbajnokságán
p. 13.
Annotáció: Bodorkós-Horváth Katalin (szombathelyi Dobó SE) gyalogló és Moór László (szombathelyi Haladás VSE) kalapácsvető szerepléséről a magyar csata tagjaként a lengyelországi szenior fedett pályás atlétikai világbajnokságon. Az érintettek nyilatkozatával. - Fényképpel
p. 17.
Annotáció: A szombathely Dobó SE atlétája (gyaloglás) nyilatkozik szerepléséről a madridi szenior fedett pályás atlétikai Európa-bajnokságon. - Bodorkós-Horváth Katalin fényképével. - Fényképpel