Savaria fórum : önkormányzati tájékoztató
Tárgyi melléktétel:
Terjedelem:
p. 19.
Kiegészítő adatok:
Annotáció: Szeptember 21. és október 1. között az olaszországi Pescara adott otthont a Szenior Atlétikai Európa-bajnokságnak. Bodorkós-Horváth Kata, a szombathelyi Dobó SE sportolója aranyérmet nyert 5, 10 és 20 km-es gyaloglásban. - Fényképpel
Számozás:
68. évf. 100. szám - 2023. 5. 2. (p. 14.)
Terjedelem:
p. 14.
Annotáció: Arról, hogy a szombathelyi Dobó SE sportolója, Bodorkós-Horváth Kata világbajnoki címet nyert a lengyelországi atlétikai világbajnokságon
Kötet kapcsolat:
Cikk
P 5
Cím:
Veterán atléták Tamperében : két arany, egy ezüst és egy bronz lett a szombathelyiek mérlege
Szerzők:
SD
Számozás:
67. évf. 161. szám - 2022. 7. 13. (p. 14.)
Terjedelem:
p. 14.
Annotáció: Szombathelyi Bodorkós-Horváth Kata és Németh Zsolt szombathelyi veterán atléták szerepléséről, a Finnországban megrendezett veterán atléták világbajnokságán. - Fényképpel
p. 15.
Annotáció: A gyaloglók 35 km-en először kiírt országos bajnokságán ezüstérmet szerzett Bodorkós-Horváth Katalin, a szombathelyi Dobó SE szenior atlétája. - Fényképpel
p. 13.
Annotáció: Bodorkós-Horváth Katalin, a szombathelyi Dobó SE szenior atlétájának (gyaloglás) eredményeiről a csehországi szenior atlétika versenyeken. - Fényképpel
p. 14.
Annotáció: Bodorkós-Horváth Katalin, a szombathelyi Dobó SE szenior sportolója országos bajnokságon elért eredményéről
p. 13.
Annotáció: Az olaszországi (Eraclea) szenior atlétikai Európa-bajnokságon Bodorkós Katalin, a szombathelyi Dobó SE versenyzője 20 km-es gyaloglásban bronzérmet szerzett. A további szombathelyi eredmények felsorolásával. Rövid közlemény
p. 13.
Annotáció: 10 km-es országúti távon ezüstérmet szerzett Bodorkós-Horváth Katalin, a szombathelyi Dobó SE gyaloglója az olaszországi szenior atlétikai Európa-bajnokságon. Rövid közlemény
p. 2.
Annotáció: 2019. március 24. és 30. között tartották Torunban a veterán atlétikai világbajnokságot, melyen Bodorkós-Horváth Kata, a Szombathelyi Dobó SE veterán távgyaloglója 3 és 10 km-es sávon is ezüstérmet szerzett, míg Moór László, a szombathelyi Haladás VSE veterán kalapácsvetője a 35-40 év közötti férfiak versenyében második helyezést ért el. - Fényképekkel
p. 14.
Annotáció: Bodorkós-Horváth Katalinnak, a szombathelyi Dobó SE gyaloglójának szerepléséről a spanyolországi Alicantéban, a szenior atléták stadionon kívüli versenyszámainak Európa-bajnokságán. - Fényképpel